V Godlike Burger budete moci otrávit mimozemšťany

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Liquid Pug

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo, kdybyste se stali kuchařem ve stylu Hannibala Lectera? V Godlike Burger si totiž jako šéfkuchař vesmírné restaurace můžete se svými zákazníky pohrávat snad všemi možnými způsoby. Ostatně, nejtajnější přísada jsou přece sami zákazníci.

Během dne do vaší restaurace proudí mimozemšťané všeho druhu, aby si dali vaše pověstné burgery. Případně aby se nechali zabít, zpracovat na mleté maso, stali se pochoutkou a samozřejmě potravou pro vaše další zákazníky. Je pouze na vašich „kuchařských“ schopnostech, jestli budete maso získávat sekáčkem, nebo nějakým sofistikovanějším způsobem.

V noci si pak budete připravovat všechny ingredience a tvořit další a další věci k výrobě hamburgerů. Co ale dělat, když vás začne podezřívat policie? To je jednoduché. Jste přeci ve vesmíru, prostě nastartujte restauraci a odleťte podnikat do jiné galaxie. Přece se nenecháte chytit, když máte tak prosperující byznys. Godlike Burger má plánované datum vydání už 21. dubna a co k tomu říct víc, MasterChef je vedle toho pořad pro děti.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn