Godlike Burger – úvodka

V Godlike Burger budete moci otrávit mimozemšťany

9. 4. 2022
Zdroj náhledu: Liquid Pug

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo, kdybyste se stali kuchařem ve stylu Hannibala Lectera? V Godlike Burger si totiž jako šéfkuchař vesmírné restaurace můžete se svými zákazníky pohrávat snad všemi možnými způsoby. Ostatně, nejtajnější přísada jsou přece sami zákazníci.

Během dne do vaší restaurace proudí mimozemšťané všeho druhu, aby si dali vaše pověstné burgery. Případně aby se nechali zabít, zpracovat na mleté maso, stali se pochoutkou a samozřejmě potravou pro vaše další zákazníky. Je pouze na vašich „kuchařských“ schopnostech, jestli budete maso získávat sekáčkem, nebo nějakým sofistikovanějším způsobem.

V noci si pak budete připravovat všechny ingredience a tvořit další a další věci k výrobě hamburgerů. Co ale dělat, když vás začne podezřívat policie? To je jednoduché. Jste přeci ve vesmíru, prostě nastartujte restauraci a odleťte podnikat do jiné galaxie. Přece se nenecháte chytit, když máte tak prosperující byznys. Godlike Burger má plánované datum vydání už 21. dubna a co k tomu říct víc, MasterChef je vedle toho pořad pro děti.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.