Bloods of Terror

Rozšíření Tunnels of Terror do Back 4 Blood bude skutečně masakr

8. 4. 2022
Zdroj náhledu: IGDB

První rozšíření do Back 4 Blood, Tunnels of Terror, vyjde už 12. dubna a vývojářské studio Turtle Rock se rozhodlo ukázat hráčům, co všechno přinese. Hlavní novinkou bude sedm tzv. Ridden Hives. Jedná se v podstatě o kooperativní dungeony pro čtyři hráče. V těch se dostanete do sítě podzemních tunelů, které jsou zamořené monstry. Všechny budete muset samozřejmě pozabíjet (co jiného také v Back 4 Blood dělat, že).

V Ridden Hives se objeví i tři nové typy monster, kterým se bude říkat Warped Ridden. Urchins budou používat nástražné miny, Rippers mají zase obrovské poškození a Shredders budou tichými zabijáky. Jelikož se rozšíří řady příšer, musí se samozřejmě přidat i nějaké hratelné postavy. Ty budou celkem dvě. První je Sharice, hasička, která ovládá sekyru, leští brnění a umí uzdravit svůj tým. Druhým je Henga, restaurátor používající nože, s dobrou orientací v tunelech. DLC bude také obsahovat nových sedm legendárních zbraní, osm skinů na postavy, dvanáct skinů na zbraně a ještě pár dalších vymožeností. No a to nejpodstatnější, Tunnels of Terror bude free update, takže o něj nikdo nepřijde. Těšíte se na další teror?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.