Rozšíření Tunnels of Terror do Back 4 Blood bude skutečně masakr

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB
První rozšíření do Back 4 Blood, Tunnels of Terror, vyjde už 12. dubna a vývojářské studio Turtle Rock se rozhodlo ukázat hráčům, co všechno přinese. Hlavní novinkou bude sedm tzv. Ridden Hives. Jedná se v podstatě o kooperativní dungeony pro čtyři hráče.
V těch se dostanete do sítě podzemních tunelů, které jsou zamořené monstry. Všechny budete muset samozřejmě pozabíjet (co jiného také v Back 4 Blood dělat, že). V Ridden Hives se objeví i tři nové typy monster, kterým se bude říkat Warped Ridden. Urchins budou používat nástražné miny, Rippers mají zase obrovské poškození a Shredders budou tichými zabijáky.
Jelikož se rozšíří řady příšer, musí se samozřejmě přidat i nějaké hratelné postavy. Ty budou celkem dvě. První je Sharice, hasička, která ovládá sekyru, leští brnění a umí uzdravit svůj tým. Druhým je Henga, restaurátor používající nože, s dobrou orientací v tunelech.
DLC bude také obsahovat nových sedm legendárních zbraní, osm skinů na postavy, dvanáct skinů na zbraně a ještě pár dalších vymožeností. No a to nejpodstatnější, Tunnels of Terror bude free update, takže o něj nikdo nepřijde. Těšíte se na další teror?
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn