Chip a Dale

V příběhu Chipa a Dalea nejspíš neuvidíme zbytek Rychlé roty

29. 4. 2022
Zdroj náhledu: dmedmedia.disney.com

Jeden z nejoblíbenějších dětských seriálů z přelomu osmdesátých a devadesátých let se vrací v novém filmovém zpracování. A to v daleko jinačí podobě, než by si diváci mohli přát. Detektivní skupina Rychlá rota se totiž skládá z pěti členů, ale v traileru na film vidíme pouze dva, a to Chipa a Dalea. Kam zmizela Gedžitka, Monty Jack a Zip?

Bohužel to vypadá, že v příběhu se objeví pouze dva slavní chipmunkové, a zbytek týmu jako by zmizel. Bude se tak jednat o prequel? Přestože se tak příběh odvrací od své animované předlohy, vypadá to, že by se mohlo jednat o slušnou komedii.

Dalea nadaboval známý komediant Andy Samberg a Chipa komik John Mulaney. Už brzy ale zjistíme, jak tato nová pohádka od Disneyho dopadne. Na stream Disney+ se film oficiálně dostává už 20. května, a jelikož má Disney+ oficiálně přijít do České republiky už v polovině června, není nač čekat. Přece jenom, Rychlá rota zákon hájí!

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.