Call of duty – mobile Logo

Čtvrtá sezóna Call of Duty: Mobile je zde!

27. 4. 2022
Zdroj náhledu: Call of Duty

Call of Duty: Mobile Wild Dogs představuje zcela nový způsob hraní battle royale. Ten bude zahrnovat nový režim Sandstorm, jenž do čtvrté sezóny přinese novou výzvu, neboť se příroda stane nebezpečnou, jakmile se na bojišti začnou objevovat písečné bouře.

„Připravte se na bitvu s novými zbraněmi, dvěma novými mapami pro více hráčů, událostmi písečné bouře Battle Royale, pozemní válkou a dalšími novinkami,“ stojí v aktualizaci na oficiálních stránkách hry.

Zdroj: Call of Duty

„Na obzoru je bouře a je na vás, abyste do ní vběhli. Vítejte ve 4. sezóně: Divocí psi, ve které se bitva přesouvá do pouště a živly se stávají vlastní překážkou, kterou je třeba překonat. Vydejte se do úkrytů v Satelitu a Khandoru, zúčastněte se bitev na vozidlech s příchodem pozemní války 12v12 a vydejte se přímo do oka písečné bouře pro kořist vysoké úrovně vyhrazenou pro nejtvrdší Operátory.“

Úroveň Battle Passu zdarma

Získejte kontaktní granát na 14. úrovni. Na 21. úrovni si odemkněte novou funkční zbraň Koshka, výkonnou odstřelovací pušku se šroubem, kterou lze pomocí Gunsmitha upravit na rychlou a mobilní sestavu, vysoce stabilní a ničivou soupravu a vše mezi tím. Mezi další bezplatné předměty patří různé sezónní kamufláže s motivem Green Rust and Sand Tracks.

Pokud si pořídíte Premium Pass, čekají na vás epické postavy

Zakoupením Battle Passu získáte přístup k veškerému obsahu dostupnému ve Wild Dogs, včetně operátorů jako Farah – Desert Sentry, Ghost – Apparition, Roze – Sand Dune a Roach, který se zde vrací a mnoho dalšího.

Nové sezónní výzvy

Splňte nové sezónní výzvy a získejte odměny, jako jsou nové zbraně, skiny pro operátory a až 30 000 zkušeností v Battle Passu.

Tyto výzvy zahrnují jak eliminaci boje zblízka, tak i hodnocené úkoly, které prověří i ty nejsoutěživější hráče. Od 28. dubna se každý týden 4. sezóny můžete těšit na novou výzvu.

Vyhrát můžete několik skvělých odměn, včetně tyčinek Kali, skinu Mil-Sim – Special Warfare – Crash Down a SMG Epic RUS-79U – Vapor Painter.

Ve 4. sezóně: Wild Dogs se vrací dvě oblíbené mapy – Satellite z Black Ops Cold War a Khandor Hideout z Modern Warfare – a také režim 12 vs 12 Ground War z Modern Warfare. K dispozici je rovněž Eye of Sandstorm, nová tematická událost, ve které budete muset analyzovat mapu mise a plnit úkoly, abyste se dostali přes různé uzly a cestou sbírali odměny. Pro zařízení se systémem iOS a Android byl nový obsah připraven ke spuštění dnes (27. dubna 2022) ve 2 hodiny ráno.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.