Mandalorian

V traileru na třetí řadu seriálu Mandalorian vidíme i laserové meče

17. 1. 2023
Zdroj náhledu: Disney

Znamená to návrat Jediů? To nemůžeme tvrdit se stoprocentní jistotou. V traileru ale lze spatřit čtyři laserové meče, což dává naději. Ostatně v seriálu jsme se již dočkali Ahsoky Tano, jejíž vlastní příběh nás také brzo čeká, a mladého Lukea Skywalkera. Upřímně, ten obrovský závan omlazeného Marka Hamilla snad přivedl slzy do očí každému. Každopádně třetí řada také finálně potvrzuje, že se podíváme i na planetu Mandalore.

Hlavní planeta Mandalorianů se zmítá v mocenském sváru a samozřejmě náš oblíbený Mandalorian ho letí vyřešit. Neletí naštěstí sám. Spolu s ním se opět vrací i malý roztomilý miláček z Yodovy rasy jménem Grogu. Hlavní hrdina se ale bude snažit napravit také svá životní pochybení, protože porušil krédo. Uvidíme opět i mechaničku Peli Motto nebo Greefa Kargu. Témat třetí řada otevírá mnohem více.

Podíváme se dle traileru i na planetu Coruscant. Tam se dočkáme jednoho ze „strůjců“ klonování, doktora Pershinga. Možná to bude značit i oživování císaře Palpatina, případně jak se zrodil vůdce Snoke z trilogie, kterou se snažíme všichni zapomenout. Více bychom se mohli dozvědět i o rozkazu 66, který byl labutí písní pro Jedie. Nechme se překvapit, s čím třetí řada přijde. Očividně to ale bude jedna velká jízda a Mandalorian tak bude pokračovat ve své velmi dobře nastavené notě.

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.