Skull and Bones

Znovu odložené Skull and Bones ukazuje příběhové prvky

17. 1. 2023
Zdroj náhledu: Ubisoft

Skull and Bones už je takovým mýtem současného herního průmyslu. Jeho oznámení se datuje do minulé dekády, konkrétně do roku 2017, a nyní se hra dočkala dalšího odkladu. Vývojáři tedy alespoň vydali video, kde ukazují, jak budou vedle otevřeného světa a multiplayeru fungovat i příběhové prvky hry, a to prostřednictvím takzvaných „vyšetřování“.

„Vyšetřování ve Skull & Bones je vlastně způsob, jak vyprávět příběh prostřednictvím řady kroků,“ vysvětluje story director Joel Janisse. „Hráč sleduje stopu, o které si myslí, že bude zajímavá, a pravděpodobně získá vodítko k nějakému pokladu… ale také vypráví příběh o našich frakcích a našem světě.“

„Děláme to například tak, že nacházíte vzkazy v lahvích, útržky ztracených deníků, někdy mluvíte s různými postavami ve světě, a díky tomu jsme schopni vyprávět příběh.“

Ve středu Ubisoft oznámil, že hra nestihne naposledy oznámené datum vydání 9. března 2023 pro konzole Xbox Series X/S, PS5, Amazon Luna a PC. Dále uvedl, že Skull and Bones nyní vyjde na začátku příštího fiskálního roku, který začíná v dubnu a potrvá do března 2024. Blíže ovšem datum specifikováno nebylo.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.