Valheim intro

Valheim se rozrůstá o nový obsah

27. 11. 2021
Zdroj náhledu: Iron Gate AB

Valheim je celosvětově úspěšná hra, na kterou mohou být její vývojáři z Iron Gate AB náležitě pyšní. Hra se těší velké oblibě, vysoké hratelnosti a na Steamu má hodnocení neuvěřitelných 97 %. Díky tomuto uživatelskému hodnocení titul spadá do kategorie Extrémně kladných her.

Vývojářské studio Iron Gate AB nedávno na svém nejnovějším vývojářském blogu zveřejnilo nový patch pro Valheim. Součástí byly i zajímavosti o chystaném velkém patchi Mistlands. Nejnovější patch není nijak velký, ne tak jako patch Hearth & Home, který byl vydán v září. Obsahuje šest oprav chyb, vylepšení konzolových příkazů, novou sadu brnění a také pár prvků do bažin. 

Vývojářům se rozhodně nedá upřít jejich zájem o hru, Valheim je od svého vydání neustále aktualizován. K dispozici je výše zmíněná aktualizace Hearth & Home plus řada menších aktualizací, které jsou vydávány poměrně často. Zhruba před měsícem také Iron Gate podrobně popsalo, jak budou aktualizace hry vypadat do budoucna, a toto je jedna z těch prvních, které hráči od té doby obdrželi.

Co obsahuje nejnovější aktualizace pro Valheim?

V patchi Valheim 0.205.5 se hráči mohou těšit na opravený problém se sítí při sbírání předmětů, které byly automaticky stohovány. Dále jsou opraveny některé hudební přechody lokací, upravena hlasitost hudby v bažinách, opraveny animace přechodu hráčů, příšery se nyní probouzejí, pokud jsou zasaženy útokem na dálku, a byl opraven problém s animací skoku.

K dispozici je nyní také nový konzolový příkaz: nápověda pro automatické dokončování a nová sada brnění a něco, co se nachází v bažinách. Viz obrázek níže:

Zdroj: Iron Gate AB

Společnost Iron Gate se také vyjádřila k nejnovějšímu patchi pro Valheim:

 „Jsme rádi, že můžeme říci, že jsme konečně zachytili a vyřešili problém s některými předměty, které se automaticky střádaly a mizely v multiplayeru. V tomto patchi jsme také upravili hlasitost hudby v bažinách, která byla o něco nižší než v ostatních hrách. A také právě včas, protože si myslíme, že někteří z vás tam v blízké budoucnosti stráví trochu více času...“ - Iron Gate AB

Na svém listopadovém blogu se Iron Gate také zmínili o tom, že jeskyně pro nadcházející biom Hory „mohou, ale nemusí mít nějaké vlčí obyvatele…“, což znamená, že hráči budou mít v nepříliš vzdálené budoucnosti pravděpodobně co do činění s vlky.

Hru naleznete s vánoční slevou zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.