Loki – štramák

Seriál Loki chystá spolupráci s McDonald's

10. 8. 2023
Zdroj náhledu: Disney+

Kdo by mu mohl odolat. Švihák od pohledu s vytříbeným smyslem pro humor, srdcem na správném místě a uhrančivým vzhledem, to je Loki. Pokud už netrpělivě vyčkáváte druhou sérii stejnojmenného seriálu, zapište si do svých kalendářů datum 6. října 2023. Protože je premiéra skoro za rohem, propagace druhé řady započala a zdá se, že v ní bude figurovat McDonald's. Jak možná ti všímavější z vás již postřehli z oficiálního traileru, ukázky obsahovaly krátký odkaz na tohoto giganta v oblasti rychlého občerstvení. McDonald's na svém účtu na Twitteru sdílel krátké video obsahující klipy z filmů a televizních pořadů, které kdysi odkazovaly právě na tuto značku. Závěr videa patří prostřihu na záběr z traileru, v němž fanoušci mohou vidět Sylvii jako zaměstnance v restauraci rychlého občerstvení. Důležitější je datum 14. srpna 2023, kdy by se nám měly odhalit detaily této kooperace. Pro McDonald's to není poprvé, co navázal spolupráci s velkými hollywoodskými projekty.

Zatímco fanoušci už zběsile vymýšlí teorie a dumají nad tím, co by oznámení mohlo zahrnovat, na TikToku se stalo virálním video od uživatele pod přezdívkou mo0nf0x. Zdá se, že tato osoba má přístup do zákulisí obchodu a sdílela klip, na němž můžete vidět omáčky se zeleným štítkem, logem seriálu i Marvelu. Pro oficiální odhalení spolupráce zbývají už jen čtyři dny na to, abychom se dozvěděli více. Kdo ví, co vše si pro nás Loki chystá.

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.