Vampire Survivors - Cover

Vampire Survivors umožnuje kooperaci

21. 8. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Vampire Survivors obdržel aktualizaci 1.6, která přináší řadu nových funkcí a vylepšení. Nejvýznamnější novinkou je kooperativní režim, díky němuž lze hrát po boku čtyř přátel, funguje však pouze lokálně. Tento režim nicméně lze spustit prostřednictvím funkce Remote Play Together ve službě Steam. Kooperativní mód obsahuje nový předmět, Amulet přátelství, který vylepšuje ostatní předměty. Tento item zlepšuje spolupráci a taktické plánování mezi účastníky. Kromě toho byl pro plynulejší hratelnost a vylepšené vizuální efekty upraven herní engine.

Vampire Survivors (recenze zde) je roguelike akční hříčka, ve které se vžijete do role upíra a musíte se vyvarovat útoků nepřátelských stvoření. Titul obsahuje prvky přežití, a abyste dokázali obstát, je nutno získávat zkušenosti, vylepšovat si své zbraně a různé dovednosti. Hratelnost sestává z procházení různých úrovní a bojování s nepřátelskými tvory, přičemž musíte být obezřetní a strategicky plánovat své vybavení, abyste dokázali přežít. Hra obsahuje prvky roguelike, což znamená, že jakmile zemřete, musíte začít znovu od začátku bez lepšího příslušenství, schopností atd. Projekt je kompatibilní s několika operačními systémy, včetně macOS, Windows, Xbox One, Xbox X/Series, Android a iOS, takže si ho může zahrát opravdu každý.

Hráči i kritici si projekt Vampire Survivors extrémně pochvalují. Souboje jsou dostatečně poutavé a náročné na to, aby udržely pozornost každého hráče na dlouhé hodiny. Nová aktualizace přidává řadu nových funkcí a vylepšení, které titul zpříjemňují. Vývojáři také pracují na dalších vylepšeních, která přinesou nové vlastnosti a funkce. Vampire Survivors je vynikající akční hříčka s prvky survivalu a roguelike, kterou byste rozhodně měli vyzkoušet, pokud hledáte náročnou, poutavou a akční zábavu.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.