Delta Force

Tencent oživí sérii Delta Force

20. 8. 2023
Zdroj náhledu: Tencent

Dnes již neexistující tvůrce Delta Force, společnost NovaLogic, vydal mezi prvním dílem z roku 1998 a posledním příspěvkem do série, Delta Force: Xtreme 2 z roku 2009, celkem devět her z této série, ale v roce 2016 tato společnost zanikla, když její aktiva převzala společnost THQ Nordic.

Společnost Tencent vydala upoutávku na nový díl série, kterou si můžete prohlédnout níže, a to ještě před úplným odhalením na Gamescom Opening Night Live 22. srpna. Hra Delta Force, na níž pracuje studio Timi Group, které vlastní čínský gigant, bude multiplatformní hrou pro konzole, PC a mobilní zařízení.

Producent Shadow Guo řekl IGN, že hra bude obsahovat režim kampaně založený na filmu Ridleyho Scotta Černý jestřáb sestřelen a rozsáhlou nabídku PvP pro více hráčů.

„Hráči budou moci zažít autentické a napínavé bitvy ze slavného filmu,“ řekl. „Náš tým film důkladně prostudoval historické souvislosti a s respektem se do nich ponořil. Tento zasvěcený výzkum nám umožnil vytvořit skutečně autentický a pohlcující herní zážitek, který vystihuje podstatu této monumentální události.“

Guo dodal: „Naši herní designéři se rozhodli vytvořit pohlcující bojiště pro více hráčů, které by pojmulo ještě větší PVP než předchozí limit 32 hráčů. Abychom vytvořili velkolepou atmosféru bojů na zemi, na moři i ve vzduchu, navrhli jsme různé způsoby zapojení a mapy, které integrují rozmanité terénní prvky, jako jsou vertikální výškové rozdíly a jeskyně, a také různé trasy vozidel. Vytvořili jsme také jedinečná, technologicky vyspělá vozidla, která mohou hráči ve hře používat, včetně útočných vozidel, vrtulníků, obrněných vozidel, útočných člunů, terénních vozidel, džípů, pickupů, stíhaček a dronů. Tato vozidla umocňují herní zážitek z rozsáhlého PVP.“

Na Gamescomu se snad dozvíme ještě více informací, kde se nová Delta Force ukáže v plné kráse.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.