Phasmophobia náhled aktualizace

Co přinese nová vánoční aktualizace do hry Phasmophobia?

22. 11. 2021
Zdroj náhledu: Kinetic Games

Připravte se na děsivé vánoční prázdniny s novou aktualizací do hry Phasmophobia, společnost Kinetic Games představila několik nových položek k nadcházejícímu sezónnímu updatu. Na nástěnce Trello ve hře je záznam pro novou aktualizaci, který byl původně vytvořen začátkem tohoto měsíce. Od té doby byl doplněn, aby ukázal dva nové prokleté předměty přicházející s touto aktualizací, těmi jsou vyvolávací kruhy a novou varianta voodoo panenky.

Phasmophobia vyvolávací kruh

Zdroj: Kinetic GamesZatím není přesně známo, jak se tyto dva nové předměty budou promítat do vaší hratelnosti při lovu duchů, i když máme tušení, že vám vyvolávací kruh umožní vyvolat ducha. S aktualizací by měly přijít dva nové prokleté majetky, ale podrobnosti o této informaci vývojáři stále drží v tajnosti. Přidány také budou nejspíše další otázky na tabuli Ouija spolu s dalšími funkcemi, které jsou pro nás zatím neznámé.

Vánoční aktualizace ještě nemá žádné datum vydání, ale podle názvu bychom ji mohli očekávat velmi brzy, nejspíše na začátku prosince. Kinetic Games s přidáváním nového obsahu do hry Phasmophobia v průběhu roku 2021 odvedly poměrně slušnou práci. Aktualizace Nightmare, vydaná minulý měsíc, přidala spoustu nových věcí, včetně první venkovní mapy pro hru a balíku nových strašidelných padouchů.Phasmophobia je tu s námi již od září roku 2020, hra se nachází stále v předběžném přístupu a zakoupit si ji můžete na platformě Steam.

Zdroj: pcgamer.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.