Matrix a Fortnite crossover

Blíží se Fortnite – Matrix crossover?

22. 11. 2021
 

Nic není ještě oficiálně potvrzené, ale zvěsti naznačují, že při příležitosti uvedení nového dílu série Matrix, The Matrix Resurrections, a zároveň jako součást třetí kapitoly první sezóny do Fortnite přibudou v prosinci nové skiny inspirované právě Matrixem.

Matrix a Fortnite crossover

Podle prominentního leakera HYPEX je spolupráce mezi Fortnite a Matrixem naplánována na druhou polovinu prosince a měla by do hry přidat postavy Nea a Trinity z Matrixu. Další díl série Matrix, The Matrix Resurrections, má premiéru 22. prosince. Nebylo by to poprvé, co by byl Keanu Reeves viděn ve Fortnite. Jeho populární postava, John Wick, byla přidána do hry již v roce 2019.

Matrix by tak přibyl jako další z mnoha crossoverů a inspirací z jiných her, které se do Fortnite valí jak na běžícím páse. Neměl by Fortnite trochu zvolnit, zaměřit se na svůj originální obsah a nepropagovat stále další a další věci mimo? Podívejte se na naše recenze filmů a seriálů.

Zdroj: gamerant

Marcela Grázová

Její první herní zkušeností byl pravděpodobně Tetris, avšak v dětství milovala strategické hry a online FPS, či MMO. Nyní už hraje jen singleplayer a díky recenzím objevila široké spektrum zábavných indie her, nad kterými dříve spíše ohrnovala nos. Vystudovaný farmaceut, milovník fantasy & sci-fi knížek a seriálů, náruživý cestovatel a motorkář.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.