Furious Farm Total Reap-Out - náhled

Ve hře Furious Farm: Total Reap-Out budeme bojovat s kombajny

19. 11. 2023
Zdroj náhledu: PUNKCAKE Delicieux

Čas od času se na herní trh dostane nějaký bizarní titul, který tak trochu vyčnívá nad ostatními. To je případ i nové hry Furious Farm: Total Reap-Out od nezávislého vývojářského týmu pod názvem PUNKCAKE Delicieux, kteří za sebou mají již pěknou řádku zajímavých kousků, jako je například Shroomchitect či Scavenger of Dunomi. Jedná se o vývojáře, kteří se zaměřují na tituly s old-school vizuálem, což je případ i dnešního počinu Furious Farm: Total Reap-Out. Reálné záběry z hraní ze hry zveřejnili vývojáři v přibližně čtyřicetiminutové ukázce. Jen upřesníme, že Furious Farm: Total Reap-Out vyšel 26. října letošního roku pro platformu PC.

„Bojujte se sedmi dalšími farmáři o to, kdo dokáže sklidit větší část pole v této bláznivé bojové hře s kombajnem. Zapalujte pole, rozhazujte pneumatiky, ukradněte obilí vašim spoluhráčům nebo manipulujte s hodnotou zásob obilí… To všechno nabízí nová hra Furious Farm,‘‘ popisuje vývojář z týmu PUNKCAKE Delicieux. Vizuálem a hratelnosti se Furious Farm až nápadně podobá slavné závodní bojové hře Rock n' Roll Racing, která vyšla 4. června roku 1993.

Princip hry je poměrně jednoduchý, jakožto jeden z osmi farmářů se vrhnete na sklizeň obilí v režimu Grain Prix. Tento režim je rozdělen na jednotlivé úrovně, přičemž z nich jsou vyřazeni dva farmáři s nejnižším hodnocením. Zbylí farmáři dostanou možnost své kombajny vylepšit o nové prvky a postupují do dalších kol, až do absolutního vítěze. Kromě tohoto režimu nabízí Furious Farm: Total Reap-Out také podporu split-screenu až pro čtyři hráče. Hraní ve více hráčích na jedné obrazovce tak není žádným velkým problémem. Titul je možné zakoupit klasicky v digitálním obchodě Steam nebo na itchi.io za příjemnou cenovku 5,99 euro. Kromě toho si můžete do své knihovny pořídit také speciální balíček PUNKCAKE Delicieux Developer Bundle, který za zvýhodněnou cenu 63,13 euro nabídne patnáct her od tohoto nezávislého studia.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.