Zoonomaly náhled

Ve hře Zoonomaly roztomilá zvířátka nepotkáte

15. 11. 2023
Zdroj náhledu: LIGHTS ARE OFF

Nicméně monster zde bude dostatek, nemějte strach.

Dnes bych vám ráda představila poměrně zajímavý titul nesoucí název Zoonomaly, jenž s sebou přináší podivnou zoo, hororovou atmosféru, puzzles a mnoho dalšího. Podle dostupných informací na hře pracuje pouze jeden člověk, který si přezdívá LIGHTS ARE OFF. Najít jej můžete například na YouTube, kde, jak on sám říká, oživuje noční můry pomocí 3D animace.

Zoonomaly je hororový počin v otevřeném světě, který se odehrává v zoologické zahradě, již ovládly příšery a monstra. Vaším úkolem je zjistit, jak k zamoření příšerami došlo a hlavně jak to celé zastavit. Úkol to bude nelehký, v patách totiž neustále budete mít rozzuřená monstra, která není možné zabít. Ano, možnost bránit se ve hře bude, avšak jednat se bude pouze o zpomalení nepřátel, díky čemuž budete mít čas se schovat či utéct.

Abyste rozluštili záhadu infikované zoo, musíte najít úlomky klíčů, které jsou v ní roztroušené. Pokud se vám nějaký úlomek podaří najít, neznamená to ještě vítězství. Abyste klíč získali, musíte vyřešit určitou hádanku.

Pokud vás počin Zoonomaly zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu. Dle dostupných informací bychom se hry měli dočkat někdy na konci tohoto roku.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.