Ruined King náhledovka

Nečekané vydání nové hry Ruined King: A League Of Legends Story od Riotu

17. 11. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Vydání tahového RPG Ruined King: A League Of Legends Story bylo oznámeno na poslední videoprezentaci Riot Forge, přímo i s oficiálním launch trailerem. Na hru Ruined King jsme čekali téměř dva roky, na rozdíl od nedávno oznámeného Hextech Mayhem, které vyšlo také včera. Vydavatelské studio Riot Forge již tak má pod sebou dvě singleplayerové hry ze světa League of Legends a další dvě nově oznámené jsou již na cestě.

Ruined King sleduje příběh několik šampionů – včetně Miss Fortune, Yasuo, Ahri a další – jak prozkoumávají přístavní město Bilgewater a vzdálené Shadow Isles. Vaším úkolem je najít zdroje smrtící mlhy zvané „Black Mist“, která zkazí každého, kdo s ní přijde do styku.Hra byla poprvé oznámena během oslav 10. výročí Riot Games v roce 2019. Je to vůbec první hra spuštěná pod Riot Forge, novou vydavatelskou značkou Riot Games, která podporuje externí vývojáře vytvářející hry ze světa League of Legends.Ruined King: A League Of Legends Story je již nyní k dispozici na platformách PC, Xbox, Playstation a Nintendo Switch za 29,99 € (pro nás zhruba 799 Kč).

Zdroj: gamespot.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.