Until We Die – nový scénář, až příští rok!

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet

Rozhořčení komunity hry Until We Die, o kterém jsme vás informovali, i nadále pokračuje. Prohlášení vývojářů odhalující plány do budoucna se u komunity neobešlo bez smíšených pocitů. Hra si totiž nevedla vůbec špatně, nicméně v rámci „vydaných“ aktualizací a informací se spokojenost komunity s hrou rapidně snižuje.

Zpráva, kterou vývojáři zveřejnili nyní, přilila olej do ohně o to více. Nový avizovaný hratelný scénář totiž v tomto roce nevyjde. Vývojáři jasně sdělují, že i kdyby se podařilo tento nový obsah technicky dokončit, stejně jej nevydají bez důkladných testů. Tento postup je jistě velmi chvályhodný, ale již celkem otřepaný.

Until We Die new scenario

Zdroj: Pixeye Games

Until We Die bez multiplayeru

V rámci svého prohlášení také vybrali několik opakujících se otázek komunity a odpověděli na ně. Nejzajímavější otázky si můžete přečíst níže:

 • „Po přechodu do hry se hráč objeví ve vozu, který dává pasivní bonusy. Bude něco podobného i pro druhý scénář?

  Ano! Každý scénář bude dávat bonusy, ale vagon byl uzpúsoben pouze prvnímu scénáři. Musíme ho škálovat tak, aby logicky zapadl do zvětšené velikosti hry.

 • Dotkne se aktualizace i prvního scénáře?

  Uživatelské rozhraní a laboratoř budou ovlivněny. Přemýšlíme také o rychlém zadávání příkazů jednotkám, které se budou přesouvat z jednoho okraje mapy na druhý. Podle našeho názoru taková potřeba vznikne během poslední vlny, kdy jedna z hradeb odolala a obránci předčasně slaví vítězství.

 • Je možné vybrat nejbližší jednotky podle typu stiskem kláves 1, 2, 3 na klávesnici?

  Ano, tuto funkci přidáme.

 • Bude plamenomet přidán jako hrdina nebo jednotka?

  Plamenometčík bude hratelnou postavou. Nové postavy nebudou ve výchozím nastavení aktivní. Nejprve bude nutné je ve hře najít a zachránit. Poté bude postava k dispozici pro výběr. Při „záchraně“ může hráč okamžitě vyměnit hrdinu ve hře za nalezeného. Tento systém bude platit pro všechny přidané postavy.

 • Bude k dispozici multiplayer?Ne, multiplayer nebude. Příští rok máme v plánu pracovat na obsahu a portovat hru na Nintendo Switch.

 • Hrdina běží příliš pomalu. Je možné zvýšit jeho rychlost?

  Rychlost hrdiny je vypočítána tak, aby se hra dala porazit na všech režimech obtížnosti. Je to vyvážené a vyzkoušené.“ 

Je tak již více než jisté, že multiplayer, o kterém se spekuluje, do hry přidán nebude. Otázkou tedy nyní zůstává, kdy bude nový scénář přidán a jak budou hráči reagovat v následujících týdnech na vývoj hry. Již nyní však hodnocení na Steamu rapidně klesá směrem dolů

Více podrobností naleznete zde.

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn