Strangers of Paradise – trio

Vyšel trailer pro DLC ke hře Strangers of Paradise

21. 1. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Vydavatel Square Enix a vývojářské studio Team Ninja zveřejnili launch trailer k DLC Different Future pro hru Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin, které vyjde 27. ledna.

Trailer prozrazuje, že hlavní hrdina Jack a jeho přátelé se setkají s temně pomýlenými Lufenijci (rasa nebeských lidí, kteří jsou potomky z původní Final Fantasy). Lufenijci si nepřejí nic jiného než obnovit dřívější řád a krásu světa a Jackovo interdimenzionální cestování jim v tom brání. Proto vyvolají nadpozemské zbraně z různých dimenzí s cílem zlikvidovat Jacka a jím vytvořenou časovou linii.

Strangers of Paradise: Final Fantasy Origin je nyní k dispozici na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC, spolu s předchozími příběhovými rozšířeními Trials of the Dragon King a Wanderer of the Rift.

Zdroj: gematsu.com

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.