Vývojáři hry XCOM podle zvěstí pracují na nové hře

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Dlouholetí vývojáři XCOMu, společnost Firaxis, pracují podle nových zvěstí na „tahové akční hře“ s hrdiny od Marvelu. Uživatel Redditu pod kódovým označením „CODA“ píše, že postavy budou namlouvat „slavní herci“. Tento fakt naznačuje, že by hra mohla mít blíže k nedávným filmům Marvelu než Marvel’s Avengers od Square Enix.

Můžeme se těšit na „Marvel XCOM“ hru?

Jde o fámu, která zatím není podložená, ačkoli novinář Jason Schreier na serverech Bloomberg a Kotaku přinesl řadu zpráv. Na Twitteru pak přisoudil této informaci určitou váhu. „Ano, tenhle únik z 2K je skutečný, ale nejsem si jistý, jestli to všechno bude na E3,”napsal.” „Nemůžu se ale dočkat Marvel XCOMu.“

Podle stejného údajného úniku je ve vývoji také nový spin-off Borderlands s Tiny Tinou v hlavní roli, který bude odhalen na E3 tento měsíc. Dává to trochu smysl, šéf Gearboxu Randy Pitchford ještě minulý měsíc silně naznačoval novou hru Borderlands. Únik píše, že by se hra mohla jmenovat Tiny Tina’s Wonderlands a že se bude hrát podobně jako předchozí hry Borderlands.

xcom marvel

Zdroj: igdb.com

E3 2021 klepe na dveře

Zatím jsou to jen zvěsti, ale vzhledem k tomu, že E3 2021 je za rohem, jsou všechny podrobnosti pravděpodobně velmi blízko a Schreierův komentář dodává zvěstem o XCOMu značnou důvěryhodnost. Jak Take-Two Interactive, tak Gearbox budou v rámci akce pořádat vlastní livestreamy, a to 12., resp. 14. června.

Zdroj: pcgamer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn