XCOM intro

Vývojáři hry XCOM podle zvěstí pracují na nové hře

4. 6. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Dlouholetí vývojáři XCOMu, společnost Firaxis, pracují podle nových zvěstí na „tahové akční hře“ s hrdiny od Marvelu. Uživatel Redditu pod kódovým označením „CODA“ píše, že postavy budou namlouvat „slavní herci“. Tento fakt naznačuje, že by hra mohla mít blíže k nedávným filmům Marvelu než Marvel's Avengers od Square Enix.

Můžeme se těšit na „Marvel XCOM“ hru?

Jde o fámu, která zatím není podložená, ačkoli novinář Jason Schreier na serverech Bloomberg a Kotaku přinesl řadu zpráv. Na Twitteru pak přisoudil této informaci určitou váhu. „Ano, tenhle únik z 2K je skutečný, ale nejsem si jistý, jestli to všechno bude na E3, "napsal." „Nemůžu se ale dočkat Marvel XCOMu.“

Podle stejného údajného úniku je ve vývoji také nový spin-off Borderlands s Tiny Tinou v hlavní roli, který bude odhalen na E3 tento měsíc. Dává to trochu smysl, šéf Gearboxu Randy Pitchford ještě minulý měsíc silně naznačoval novou hru Borderlands. Únik píše, že by se hra mohla jmenovat Tiny Tina's Wonderlands a že se bude hrát podobně jako předchozí hry Borderlands.

Zdroj: igdb.com

E3 2021 klepe na dveře

Zatím jsou to jen zvěsti, ale vzhledem k tomu, že E3 2021 je za rohem, jsou všechny podrobnosti pravděpodobně velmi blízko a Schreierův komentář dodává zvěstem o XCOMu značnou důvěryhodnost. Jak Take-Two Interactive, tak Gearbox budou v rámci akce pořádat vlastní livestreamy, a to 12., resp. 14. června.

Zdroj: pcgamer.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.