Vývojáři No Man’s Sky naznačují další obsah

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Hello Games

V herní historii byste jen stěží hledali titul, který se od svého vydání v roce 2016 potýkal s tolika nepříjemnými ohlasy a dnes je jednou z opěvovaných průzkumných her ve skoro nekonečné galaxii. No Man’s Sky zažil comeback jako nikdo před ním, a to zcela zaslouženě. Ambice vývojářů se od spuštění hry setkaly s tvrdou kritikou herní komunity, díky čemuž si od té doby No Man’s Sky prošel mnoha významnými změnami. Studio Hello Games se zavázalo, že v rámci vylepšování svého titulu do něj bude přidávat bezplatná DLC, což se s přehledem autorům daří dodržovat. Poslední nedávno vydané DLC s názvem Outlaws je krásným příkladem toho, jak se vývojáři o titul starají a neustále do něj přidávají nový obsah.

Hello Games je také známé svým sporým a tajemným ohlašováním chystaných updatů. Zatímco jiná studia a vydavatelé často volí obrázky, videa či rovnou vymazlené trailery, Hello Games na to jde úplně jinak. K oznámení chystaných novinek jim stačí pouze jeden emotikon na twitteru zakladatele studia jménem Sean Murray. Takto již informoval prostřednictvím pirátské vlajky o nadcházejícím DLC, avšak nyní není význam emotikonu tak jasný jako předtím. Sean Murray nyní zveřejnil emotikon velryby, a tak se mezi hráči ihned začaly šířit různé spekulace, oč by se mohlo jednat tentokrát.

Někteří si myslí, že půjde o nový obsah pro oceánské plochy, jiní v tom vidí spojitost s nákladními loděmi, a v neposlední řadě je většina pro názor, že se autoři chystají do hry přidat doslova velryby jako takové. Protože k příspěvku nebyly přidány jakékoliv další zprávy či náznaky, nezbývá nám než čekat na to, co si pro nás studio Hello Games připravilo tentokrát.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn