No Man's Sky – planeta

Vývojáři No Man's Sky naznačují další obsah

25. 5. 2022
Zdroj náhledu: Hello Games

V herní historii byste jen stěží hledali titul, který se od svého vydání v roce 2016 potýkal s tolika nepříjemnými ohlasy a dnes je jednou z opěvovaných průzkumných her ve skoro nekonečné galaxii. No Man's Sky zažil comeback jako nikdo před ním, a to zcela zaslouženě. Ambice vývojářů se od spuštění hry setkaly s tvrdou kritikou herní komunity, díky čemuž si od té doby No Man's Sky prošel mnoha významnými změnami. Studio Hello Games se zavázalo, že v rámci vylepšování svého titulu do něj bude přidávat bezplatná DLC, což se s přehledem autorům daří dodržovat. Poslední nedávno vydané DLC s názvem Outlaws je krásným příkladem toho, jak se vývojáři o titul starají a neustále do něj přidávají nový obsah.

Hello Games je také známé svým sporým a tajemným ohlašováním chystaných updatů. Zatímco jiná studia a vydavatelé často volí obrázky, videa či rovnou vymazlené trailery, Hello Games na to jde úplně jinak. K oznámení chystaných novinek jim stačí pouze jeden emotikon na twitteru zakladatele studia jménem Sean Murray. Takto již informoval prostřednictvím pirátské vlajky o nadcházejícím DLC, avšak nyní není význam emotikonu tak jasný jako předtím. Sean Murray nyní zveřejnil emotikon velryby, a tak se mezi hráči ihned začaly šířit různé spekulace, oč by se mohlo jednat tentokrát.

Někteří si myslí, že půjde o nový obsah pro oceánské plochy, jiní v tom vidí spojitost s nákladními loděmi, a v neposlední řadě je většina pro názor, že se autoři chystají do hry přidat doslova velryby jako takové. Protože k příspěvku nebyly přidány jakékoliv další zprávy či náznaky, nezbývá nám než čekat na to, co si pro nás studio Hello Games připravilo tentokrát.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.