The Last of Us Part I – žirafkáááá

Vznikne mod, jenž udělá z The Last of Us střílečku z pohledu první osoby

28. 7. 2023
 

Jedna z nejznámějších her 21. století, o jejíž kvalitách nemůže být sporu, nedávno dostala novou verzi, jejíž součástí byl i příchod na PC. Počítače jsou ale platforma, na které se nikdo nebojí udělat pořádný mod. Studio Voyagers Revenge nyní pracuje na kompletním převedení hry do FPS režimu, tedy na The Last of Us z pohledu první osoby.

Pohled z vlastní perspektivy ale naprosto mění celý pohled na hru. Modifikace ji nejen upravuje, aby vypadala jako střílečka, ale souboje jsou najednou daleko násilnější. Ostatně, jak skvěle vypadají, se můžete podívat na devítiminutovém gameplay videu. V něm až nadstandardně vyniká střelba. Modifikace ještě není hotová, ale jednou snad spatří světlo světa, hned jakmile tvůrci vyřeší nestabilitu obrázků. A samozřejmě tradiční věc u modů, vyjde pouze na PC.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.