Warzone nahazuje halloweenský obleček

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Raven Software
Tento týden dorazil halloweenský event i do Call of Duty: Warzone. Zombies z minulého roku byli vystřídáni tematikou duchů. Většina je to docela zábava, avšak jump scary, které přicházejí naprosto náhodně a nečekaně, už taková švanda nejsou. Jump scary jsou spojeny s velmi hlasitým a nepříjemným zvukem, což nejspíše tvůrci z vývojářského studia Raven Software přesně chtěli. Než se začnete připojovat do zápasu, musíte dokonce odkliknout takzvaný „Scare Warning“.
Tvůrcům ale nejspíše ani nechybí smysl pro humor. Jeden jump scare je snad tak hloupý, až je skoro i vtipný a dle mého originální. Mluvím zde o falešné modré smrti. Ano, vidíte dobře, je možné, že na vás vyskočí modrá obrazovka se smutným smajlíkem, která vám znemožní vidět vše okolo na několik sekund. Vtip možná dobrý, avšak nejsem si jistá, zda se to hodí do střílečky, jako je Warzone, kde neustále musíte být v pozoru.
Dle všeho četnost jump scarů závisí na tom, jak moc se váš voják bojí. Dole na levé straně obrazovky maté takzvaný „fear meter“, který si musíte hlídat. Například pokud dlouho budete zůstávat na jednom místě, váš strach zesílí – je tedy dobré být neustále v pohybu a hrát agresivně.

Zdroj: pcgamer.com

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn