White Day 2 - úvod

White Day 2 najdete na Steamu v kompletní edici

20. 2. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

White Day 2: The Flower That Tells Lies má možnost zakoupení v kompletní edici na Steamu. Na konzolích PS5 a Xbox series by se měla tato verze objevit až ke konci letošního roku. Vývojáři z Roontnstudio se totiž rozhodli, že nakonec místo epizodického formátu (první epizoda vyšla 16. února 2023) vydají hru jako jeden celek. 

Titul White Day 2 byl původně rozdělen na epizody. Ve skutečnosti jste si tak zakoupili první epizodu a zbylé kapitoly dvě a tři jste si stáhli formou DLC balíčku. Nově vydaná kompletní edice uceluje všechny epizody do jedné, což hráči jistě ocení. Pokud vlastníte epizodu jedna, celou edici najdete automaticky ve vaší knihovně. 

White Day 2: The Flower That Tells Lies je pokračováním velmi úspěšného korejského hororového titulu White Day: A Labyrinth Named School. V tomto díle se vrátíte zpátky na střední školu Yeondu, abyste odhalili temnou pravdu, jež zůstala skrytá. Prozkoumávejte nadpřirozené jevy, vyhýbejte se novým krvežíznivým nepřátelům a rozpleťte tajuplný příběh. 

V noci 14. března 2001, přesně jeden den po incidentu na střední škole Yeondu, se do školy vrací čtyři jednotlivci a hledají odpovědi na nevyřešené záhady, jež je pronásledují. První kapitola nám ukazuje Jung Soo-jin, která chce uvést situaci kolem své osoby na pravou míru. Školou se šíří informace, že se podílela na smrti svého spolužáka. Společně s Jang Sung- tae se vydávají hledat stopy do útrob školy, kde se však stávají kořistí neúnavného lovu. 

Druhá epizoda nám ukazuje bývalou učitelku Kang Seo-yeon, jež chce prozkoumat podezřelé okolnosti kolem smrti svého otce na školním pozemku. Seo-yeon čerpá ze svých znalostí okultismu a pokouší se zvrátit starodávný rituál. V poslední kapitole vidíme studenta prvního ročníku Yoo Ji-mina, jenž dal neporušitelný slib, a tak hledá způsob, jak přinést klid neklidnému duchu Han Na-younga. 

Podobně jako ve hře Fatal Frame, i zde své nepřátele můžete na chvilku omráčit pomocí blesku z fotoaparátu. Stejně jako v prvním díle se musíte vyhýbat posedlým nočním strážím a děsivým přízrakům. Titul nabízí kromě tři hlavních epizod také alternativní trasy se čtrnácti možnými výsledky, jež vám umožní příběh prožít do hloubky. 

Zdroj: Roontnstudio

Zdroj: bloody-disgusting.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.