Hellbreach Vegas - úvod

Hellbreach: Vegas již brzy přijde v předběžném přístupu

20. 2. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Hellbreach: Vegas je hororová střílečka z pohledu první osoby, v níž se budete muset postavit útočícím vlnám nepřátel. Titul je určen pro jednoho hráče i čtyřčlenný tým a budete v něm využívat různé herní automaty, abyste vylepšili své šance na přežití.  

Za tímto zajímavým kouskem stojí jediný muž, a to je Ash z Infinity Ape Studios. Titul na vydání převzalo vydavatelství Iceberg Interactive, jež stojí za tituly, jako jsou Clem, AirportSim, Blazing Sails, Railroad Corporation 2 či Sacred Fire

Hellbreach: Vegas vstoupí do předběžného přístupu již 11. března. Tato verze by měla hráčům nabídnout prozatím čtyři rozdílné mapy a tři různé herní režimy (Survive, Trapped a Gun Pro). Režim Survive vám dovolí sledovat hromadící se těla vašich nepřátel a dá vám možnost dosáhnout nejvyššího skóre. Trapped vás naopak vezme na mnohem menší mapu, abyste se cítili jako v pasti. A posledním režimem je Gun Pro, v němž můžete trénovat přesnost s každým typem zbraně. 

Dále mohou hráči vyzkoušet devatenáct zbraní a díky nim si vytvořit také svůj osobitý bojový styl. Můžete kombinovat moderní a futuristické zbraně i zbraně na blízko. Navíc tu na vás čeká devět rozdílných typů démonických nepřátel. 

Co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas. Hra vám umožní hrát na automatech, díky nimž získáte nové zbraně a vylepšení výkonu. Mezi automaty tak najdete speciální výherní automaty „Win a Weapon“ a „Spin a Boost“. Pokud nemáte mít štěstí zde, zkuste jeden z dalších automatů, které nabízí kosmetické úpravy pro postavy („Bag a Prize“ nebo „Rand a Bang“). Nebo byste si raději zvýšili svůj příjem na konci hry? Neváhejte použít výherní stroj s názvem „Pull a Skull“. 

Pokud máte zájem si hru vyzkoušet ještě před vydáním v předběžném přístupu, přihlaste se posledního testu titulu prostřednictvím funkce Steam Playtest. 

Zdroj: igdb.com

Zdroj: bloody-disgusting.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.