Wo Long Fallen Dynasty – úvodka

Wo Long: Fallen Dynasty Tokyo – nové informace

17. 9. 2022
Zdroj náhledu: KOEI TECMO GAMES CO., LTD.

O připravovaném titulu Wo Long: Fallen Dynasty jsme vás již několikrát informovali. Za hrou, která vás zavede do období Tří království v čínské historii stojí KOEI TECMO GAMES CO., LTD., které můžete znát zejména díky titulům jako Nioh a Ninja Gaiden.

Wo Long: Fallen Dynasty se velmi podobá právě Nioh a zapadá tak do klasického mechanismu osamělého hrdiny, který se musí utkat s vlastním strachem, ale také s nepřáteli v podobě lidí a démonickými bestiemi.

Chystanému titulu se také rovněž s nadsázkou přezdívá „kombinace Zaklínače a Sekira“. Ve své podstatě jde o další nadcházející souls-like hru, o které se nyní blíže rozhodli povědět ti nejpovolanější,  edy konkrétně Fumihiko Yasuda (ředitel franšízy Nioh) a Masaaki Yamagiwa (producent Bloodborne), kteří něco málo sdělili o „masocore“ akčním RPG od týmu NINJA (který je součástí KOEI TECMO GAMES CO., LTD. ).

Hra vyjde na konzole Xbox Series X|S, Xbox One a na PC s Windows PC s Game Passem v první den začátkem roku 2023, a tak se od tvůrců dozvíte více o bojovém systému hry, demu a inspiraci, která stála za vznikem titulu a lokací pro hru.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.