Worlds 2022 úvod

Worlds 2022 – z nejnižšího seedu na vrchol

6. 11. 2022
Zdroj náhledu: Riot Games

Finále světového poháru Worlds 2022 v League of Legends vyvrcholilo. V posledním souboji se proti sobě postavili dva spolužáci – známý midlaner Faker a jeho protivník AD carry Deft. Cesta obou dvou týmů byla neuvěřitelná. Zatímco team T1 usiloval již o čtvrté vítězství a návrat na herní trůn, skupina DRX startovala z nejnižšího místa a překvapila všechny své soupeře. Jen jeden tým se však mohl stát vítězem. Po velice napínavých pěti zápasech vyhrál tým DRX a pozvedl tak Summoner's Cup!

Zahajovací ceremoniál odstartoval zpěvák Jackson Wang se svojí novou písní a poté následoval známý rapper Lil Nas X se svou písní k letošnímu turnaji. Finále se odehrávalo v San Franciscu v Chase Centru. Jaká čeká budoucnost na tým T1 a Fakera, zatím není jisté. Kolují však zvěsti, že známý midlaner by měl nastoupit do povinné korejské vojenské služby. Na vyjádření samotného Fakera si ale budeme muset ještě počkat.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.