Za kažení hry v CS:GO dostanou hráči zákaz

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Valve
Není to tak dlouho, co Valve začalo aktivně bojovat proti cheaterům a také proti hráčům, kteří si neviděli do pusy a uráželi své okolí nepříznivými slovy. Včera, to znamená 21. července, vyšel nový update do hry Counter Strike: Global Offensive. Podle tohoto updatu to vypadá, že Valve si chce došlápnout i na hráče, co kazí hru ostatním.
Podle slov Valve hráči, kteří obdrží neobvykle moc reportů za kažení hry, dostanou varování a následně zákaz zúčastnit se kompetitivního módu. Tyto zákazy budou samozřejmě jen dočasné, nebavíme se o žádném VAC banu nebo Overwatch banu. Tento zákaz podobně funguje u hráčů, co rádi mluví sprostě a nadávají. Nejdříve také dostanou pouze upozornění, avšak pokud toto upozornění nepomůže, jsou automaticky ztišeni a ve hře nejsou slyšet, když mluví.
Sama za sebe jsem zprávou potěšena, takové kaziče hry jsem zažila a není to nic příjemného. Nervy jsem u podobných hráčů ztratila už několikrát. Jsem tedy zvědavá, jak vše kolem tohoto nového zákazu bude vypadat. Není zatím známo, jak dlouho zákazy budou trvat ani kolik reportů bude potřeba k udělení zákazu. Herní komunita má nějaké obavy – bojí se například, že čtyři hráči, kteří budou hrát společně, dají bez důvodu report svému pátému spoluhráči. Je tedy pak možné, že tyto zákazy budou dostávat nevinní hráči. Raději bych ale nedělala žádné unáhlené závěry.
Zdroj: Dexerto.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn