Counter Strike 2 náhled

Za kažení hry v CS:GO dostanou hráči zákaz

23. 7. 2021
Zdroj náhledu: Valve

Není to tak dlouho, co Valve začalo aktivně bojovat proti cheaterům a také proti hráčům, kteří si neviděli do pusy a uráželi své okolí nepříznivými slovy. Včera, to znamená 21. července, vyšel nový update do hry Counter Strike: Global Offensive. Podle tohoto updatu to vypadá, že Valve si chce došlápnout i na hráče, co kazí hru ostatním.

Podle slov Valve hráči, kteří obdrží neobvykle moc reportů za kažení hry, dostanou varování a následně zákaz zúčastnit se kompetitivního módu. Tyto zákazy budou samozřejmě jen dočasné, nebavíme se o žádném VAC banu nebo Overwatch banu. Tento zákaz podobně funguje u hráčů, co rádi mluví sprostě a nadávají. Nejdříve také dostanou pouze upozornění, avšak pokud toto upozornění nepomůže, jsou automaticky ztišeni a ve hře nejsou slyšet, když mluví. 

Sama za sebe jsem zprávou potěšena, takové kaziče hry jsem zažila a není to nic příjemného. Nervy jsem u podobných hráčů ztratila už několikrát. Jsem tedy zvědavá, jak vše kolem tohoto nového zákazu bude vypadat. Není zatím známo, jak dlouho zákazy budou trvat ani kolik reportů bude potřeba k udělení zákazu. Herní komunita má nějaké obavy – bojí se například, že čtyři hráči, kteří budou hrát společně, dají bez důvodu report svému pátému spoluhráči. Je tedy pak možné, že tyto zákazy budou dostávat nevinní hráči. Raději bych ale nedělala žádné unáhlené závěry.

Zdroj: Dexerto.com

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.