verdun epic games store

Tower defense hra a akční střílečka zdarma na Epic Games Store

22. 7. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

I tento čtvrtek se můžeme těšit na zajímavý příděl her od Epic Games, které si po dobu jednoho týdne budeme moci zcela zdarma přidat do své knihovny. V dnešní nabídce nalezneme akční střílečku z první světové války a zajímavou tower defense hru.

Defense Grid: The Awakening

Ve hře Defense Grid: The Awakening není vaším úkolem nic jiného než zastavit hordu nepřátel pomocí věží a strategického uvažování. Titul obsahuje patnáct různých druhů nepřátel, kteří jsou s každou úrovní těžší a těžší. Dále se můžeme těšit na celkem 20 různých prostředí, která zabaví na přibližně osm hodin, a 10 typů věží.

Defense Grid: The Awakening si můžete na Epic Games Store stáhnout zdarma do 29. července 2021.

Verdun

Verdun je vůbec první multiplayerovou FPS střílečkou, která své zaměření usadila v první světové válce. Hra se odehrává na západní frontě v letech 1914 až 1918, a jak už název napovídá, inspirací byla jedna z největších a nejkrvavějších bitev první světové války, při které zahynulo přibližně 300 000 vojáků. Skvělou hratelnost nabídnou čtyři herní režimy a taktéž realistické zbraně z první světové války.

Verdun bude taktéž na Epic Games Store k dispozici zdarma do 29. července 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.