Counter Strike 2 náhled

Výhra v soutěži od Valve činí 1 000 000 $

22. 7. 2021
Zdroj náhledu: Valve

Valve vyhlásilo novou soutěž spojenou se hrou Counter Strike: Global Offensive. Tato výzva ale není pro ostřílené hráče, spíše pro lidi s uměleckou krví. V nám neznámé době se na scéně objeví nová CS:GO bedna, která bude na téma Dreams & Nightmares, v překladu Sny a noční můry.

Soutěžící budou mít za úkol navrhnout design skinu na různé zbraně, které se v nadcházející bedně budou nacházet. Podmínka je jediná, a to, že design skinu musí odpovídat tématu Dreams & Nightmares. Do soutěže se může zapojit téměř každý, požadavkem je mít neomezený účet na Steamu, což znamená, že jste s ním museli provést nákup aspoň za pět dolarů.

Teď přichází ta zajímavá část - výhra činí jeden milion dolarů. Tato velká částka bude rozdělena mezi deset výherců. To znamená, že každý z výherců získá 100 000 dolarů. Považuji to za velikou motivaci pro tvůrce a těším se, co nám nová bedna přinese.

Zde můžete navštívit nový web, na kterém jsou všechny informace o této soutěži.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.