PlayStation 5 – Gray Camouflage Collection

Aktuální update na PlayStation přináší nové funkce

9. 9. 2022
Zdroj náhledu: Sony

Systémové vylepšení

V nejnovější aktualizaci systému dostanete podporu 1440p HDMI video výstupu, nový gamelist a možnost požádat přítele, který je v partě, aby vám spustil Share Screen. Upravou prošel také systém notifikací, ten by měl fungovat rychleji, a tak by vám nemělo nic uniknout.
Vylepšení se dočkal i 3D zvuk. Přepracovaný je rovněž systém aktivit, který by měl být snáze dostupný z game hubs.

Beta ovládání YouTube hlasem

Beta test, který je zatím dostupný pouze pro americké a britské účty, přináší hlasové příkazy k vyhledávání na YouTube. Nově tak třeba během hraní vyslovíte „Hey Playstation, find (hledané video) on YouTube“.
Spustí se aplikace Youtube a nalezne video dle vámi zadaných klíčových slov.

Aktualizace mobilní aplikace

V průběhu měsíce září vyjde aktualizace mobilní verze PS App pro iOS a Android.

Žádost o Share Screen

Největší novinkou je již zmíněná žádost o spuštění funkce Share Screen. Jak to funguje? Pokud jste členy party, otevřete si kartu hráče a jako první možnost se objeví Request Share Screen. Tím požádáte o sdílení obrazovky a po přijetí žádosti můžete vesele sledovat herní aktivitu. Tato funkce bude dostupná i skrze PS App.

Sony představuje Gray Camouflage Collection

Nový estetický vzhled přináší odstín šedé kamufláže, a to pro PS5, ovladač DualSense a také sluchátka Pulse 3D. Předobjednávky budou spuštěny 15. září v několika zemích s předběžným přístupem, tedy ve Spojených státech, Velké Británii, Francii, Německu, Nizozemí, Belgii, Lucembursku a dalších (Česko mezi nimi není).

Pro zbytek zemí je stanoveno datum 14. října.

Pro další informace klikněte zde.


Novinku pro Gaming Professors napsal Petr Šilhavý.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.