CD Projekt RED – Zaklínač 3

Zaklínačský medailon na olympiádě v Tokiu

28. 7. 2021
Zdroj náhledu: CD Projekt RED

Jsme gameři… většina lidí si nás představuje jako antisociální stvoření zalezlá celoročně ve své díře doma bez zájmu o celkové dění ve světě, natož o sport či jinou pohybovou aktivitu kromě drcení ovladačů, myší a klávesnic. To ovšem není tak zcela pravda a tento zastaralý názor už úplně neplatí, čehož je také důkazem mladá olympionička Vitalina Bacaraškina. Spoustu z vás jistě zaznamenalo, že právě v Tokiu probíhá kvůli pandemii o rok odložená letní olympiáda, na které není o různé aféry vskutku nouze. 

Vitalina Bacaraškina miluje ve svém životě dvě věci – střelbu ze vzduchové pistole a celou sérii Zaklínače. Tento víkend si během svého závodu jako talisman pro štěstí na krk nasadila medailon školy Kočky, který jí nakonec přinesl ten nejcennější kov. Na samotný ceremoniál už medailon sundala.

Různé zdroje uvádí, že to není poprvé, co mladá Ruska ukázala svou zaklínačskou vášeň. V roce 2016 na olympijských hrách v Riu de Janeiro získala stříbrnou medaili a u pasu se jí tehdy houpal medailon školy Vlka. Tenkrát tomu nikdo moc nevěnoval pozornost, protože se na snímku hodně diskutoval spíše její chladný střelecký postoj.

Vitalina se rozhodně považuje za obrovskou fanynku Geralta z Rivie a celé série Zaklínače. Není to pouze sbírka medailonů, na svém tweetu předvedla i stylové tričko a její dobrý vkus dorazil i do CD Projekt Red.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.