Zenless Zone Zero – úvodka

Zenless Zone Zero oznamuje uzavřenou betu

15. 5. 2022
Zdroj náhledu: HoYoverse

HoYoverse oznamuje nové ARPG s názvem Zenless Zone Zero. Hra by měla dorazit ještě tento rok na PC i iOS. Pro nedočkavé zájemce byla spuštěna registrace k uzavřené betaverzi, jejíž přesný den zahájení bude oznámen později v následujících dnech. HoYoverse jistě znáte hlavně díky populární hře Genshin Impact. V nedávné době je Zenless Zone Zero hned jejich druhým nově oznámeným titulem. Pár dní zpátky se světu představila hra Honkai: Star Rail se stejnou nabídkou uzavřené bety.

O hře samotné se zatím mnoho neví, ale děj by se měl odehrávat v postapokalyptickém metropolitním městě New Eridu, které jako jediné ještě zvládá odolávat. Do hry má vstoupit jakási nadpřirozená katastrofa „Hollows“, která zničí lidskou civilizaci. Hráč se ujme role Proxy, která povede skupinu různorodých bojovníků, aby společně zastavili nepřátele známé jako „Ethereals“. Město New Eridu ovšem prosperuje díky technologii, která dokáže z nepřátel těžit cenné zdroje, čímž se zaplnilo různými gangy, fanatiky a intrikáři lačnících po bohatství. Hráč bude mít možnost převzít kontrolu nad více postavami, kombinovat jejich schopnosti a rozvíjet jejich pouta.

Autoři se na první pohled inspirovali svou předešlou hrou Genshin Impact, protože i zde je zřetelně vidět podobnost s bojovým systémem a grafickou stránkou. 3D postavy s rysy anime se k tomuto hernímu vývojáři zkrátka hodí nejlépe. Pokud nechcete propásnout žádnou novinku, pravidelně sledujte oficiální stránky. Do bety se můžete přihlásit skrze tento odkaz.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.