A Plague Tale Innocence náhled

A Plague Tale: Innocence se dočká seriálu

21. 3. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Tak a máme zde další hru do sbírky, která se dočká seriálové adaptace. Tentokrát se jedná o dobrodružný stealth titul, a to A Plague Tale: Innocence. Tato hra si získala srdce nejednoho hráče a také byla nominována na několik ocenění, z nichž některá i vyhrála. Příběh hry se odehrává ve Francii ve čtrnáctém století, kdy Francie se potýkala se stoletou válkou, a ještě k tomu s epidemií moru. My jakožto hráči sledujeme příběh dvou sourozenců, kteří to v tomto období nemají ani zdaleka jednoduché. Připravovaný seriál hry A Plague Tale: Innocence se bude natáčet ve Francii a režisérem bude Francouz Mathieu Turi. Ten například režíroval hororové filmy Hostile a Meander.

Zatím není známo, kdy natáčení seriálu započne, a stejně tak nebylo oznámeno obsazení. Nicméně minulý rok byl oznámen sequel hry s názvem A Plague Tale: Requiem, který by dlouhé čekání na seriál mohl lehce zkrátit a zpříjemnit, jelikož má vyjít již tento rok.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.