A Plague Tale Requiem - Cover

A Plague Tale: Requiem dorazí v říjnu

24. 6. 2022
Zdroj náhledu: Asobo Studio

Další velký titul dostal datum vydání a není jím nikdo jiný než očekávané pokračování skvělé hry A Plague Tale: Innocence. A Plague Tale: Requiem je ohlášeno na 18. října 2022 pro PC, PS5, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. Společně s touto novinou byla blíže představena také parádní sběratelská edice obsahující sošku obou protagonistů, brož Hugova pírka, tři litografie a dvě skladby na vinylu. Edice je dostupná exkluzivně v internetovém obchodě vydavatele Focus Entertainment za cenu 190 dolarů (cca 4 500 Kč bez poštovného). K předobjednávce hry navíc dostanete kosmetické bonusy, jako je skin na kuši, květiny do vlasů a balíček s materiály.

A Plague Tale: Requiem bude v den vydání dostupné zdarma pro předplatitele Xbox Game Passu. Zdá se, že podzim letošního roku se začíná plnit zajímavými kousky. Už takto v říjnu vyjde Scorn, High on Life, Gotham Knights, Call of Duty a Forspoken. Zřejmě je čas uvažovat o dovolené.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.