A Tiny Sticker Tale – logiáš

A Tiny Sticker Tale představuje roztomilého oslíka

30. 8. 2023
Zdroj náhledu: Ogre Pixel

Společnost Ogre Pixel představila novou hru s názvem A Tiny Sticker Tale, která bude od 4. října 2023 k dispozici pro Nintendo Switch a PC prostřednictvím Steamu (kde je momentálně k dispozici demo). Tématem projektu je dobrodružství Flynna, roztomilého oslíka, který na ostrově Figori hledá svého ztraceného otce. S pomocí kouzelného alba se samolepkami musejí hráči řešit nápadité hádanky a pomoci Flynnovi nalézt jeho tatínka.

Ovládání kouzelného alba otevírá možnost přetvářet své okolí a umisťovat samolepky po celém světě. Díky tomu budete moci řešit nápadité hádanky a získávat nové přátele. Dokonce si jimi vyzdobíte i samotný ostrov Figori. Pokud potřebujete přejít řeku, stačí vzít most odjinud, umístit ho do alba a položit ho tam, kde je potřeba. Pokud je příliš velká tma, lze si vypůjčit slunce a rozzářit okolí.Experimentování s umisťováním samolepek všude možně, včetně přesouvání ostatních postav po ostrově, vám umožní zjistit, jak reagují na nové prostředí. Celkově je ovládání kouzelného alba inovativním prostředkem, jak prozkoumávat svět a řešit problémy pomocí kreativity a představivosti.

Titul je navržený tak, aby nabídl příjemné a uklidňující prostředí, ve kterém můžete prozkoumávat krásné lokace včetně pláží, lesů, bažin, hor a pouští. Výtvarný styl této hry evokuje dětské pohádkové knížky a doprovodný soundtrack od člena Game Awards Future Class Majo Felixe má působit uklidňujícím a zádumčivým dojmem.

Zdroj: Ogre Pixel

A Tiny Sticker Tale má být sice jednoduchou, ale zato emotivní hříčkou, která zdůrazňuje důležitost radosti, lásky, samostatnosti, vytrvalosti a bezpečnosti. Společnost Ogre Pixel je hrdá na to, že může vyzdvihnout vývojářské dovednosti latinskoamerické komunity a podělit se o svou hru se světem. Hříčka bude k dispozici za 9,99 dolarů, další informace naleznete na oficiální stránce KickstarteruDiscordu či Twitteru.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.