Ciri – soška ve stylu bishoujo

Ciri už má také vlastní sošku ve stylu bishoujo

29. 8. 2023
Zdroj náhledu: Kotobukiya

Začátkem letních prázdnin představil známý japonský výrobce sběratelských předmětů Kotobukiya nový přírůstek do neméně slavné série sošek bishoujo. Spolupráce se světem tolik populárního a fanoušky po celém světě oblíbeného Zaklínače začala ztvárněním Geralta z Rivie v podobě něžného pohlaví vrhajícího znamení Igni na své nepřátele. Ženská verze Geralta však neměla být jediným výsledkem této kolaborace a na scénu se konečně dostalo i Dítě proroctví, Ciri. Té se naštěstí pohlaví měnit nemuselo.

Stejně tak jako u Geralta je soška princezny Cirilly vytvořena v měřítku 1 : 7 a vysoká bude kousek přes dvacet centimetrů. Impozantní na ní nejsou pouze četné detaily, ale i zachycení dívčí něžnosti společně s lehce provokativní pózou ukazující její sílu. Pokud patříte mezi fanoušky lačnící po chvíli, až tyto dva nové kousky své sbírky vystavíte vedle sebe na poličce, předobjednávky jsou v Asii spuštěny. Zatím se neví o dostupnosti v našich končinách, ale jelikož má prodejce Xzone v nabídce sošku Geralta, lze předpokládat, že brzy nabídne i Ciri. Cena by se měla pohybovat v řádech stejných jednotek, tedy cca pět tisíc korun českých. Obě krásky by se k vám domů měly dostat v prvním čtvrtletí následujícího kalendářního roku.

Zdroj: Kotobukiya

„Ciri, známá jako potomek starých elfů, působí elegantně a důstojně. Socha je založena na ilustraci Shunyi Yamashita, která zobrazuje jak milost, tak sílu tohoto mocného zaklínače. Stejně jako u Geralta vytvořil neuvěřitelné detaily sochy Yoshiki Fujimoto. Jednou z nejpozoruhodnějších částí sochy je použití různých sochařských a malířských technik, jako jsou vrásky na košili vytvářející lehký materiál a těžké textury podobné kůži, z nichž každá dodává soše jako celku na realismu.“Zdroj: kotobukiya.co

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.