Age of Empires IV intro

Age of Empires IV slaví jeden úspěch za druhým

1. 11. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Pokračování strategické hry Age of Empires IV se u hráčů těší velké oblibě. Po velmi solidním hodnocení, které se v současnosti v obchodě Steam pohybuje nad 80 %, se titul dočkal dalších úspěchů.

V první řadě se Age of Empires IV stalo v minulém týdnu nejprodávanější hrou na Steamu, přičemž první místo obsadily kopie koupené po vydání a druhé v rámci předobjednávek. Strategie od vývojářského studia Relic Entertainment a World's Edge tak překonala New World od Amazonu, zombie střílečku Back 4 Blood či novou marvelovku Marvel's Guardians of the Galaxy. Nejprodávanějším produktem se nové pokračování stalo pouhé tři dny po samotném vydání, což je bezesporu fantastický výsledek..

Dalším úspěchem čtvrtého dílu série Age of Empires je počet hráčů, již současně titul hráli. Tento víkend téměř překročil hranici 74 000, konkrétně se číslo vyšplhalo na 73 928. Uvidíme, kam se Age of Empires IV posune dál a zda se dočkáme nějakých dalších úspěchů v budoucnu.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.