First Class Trouble - náhled

PS Plus listopad 2021 nabídne dokonce i tři hry na VR

28. 10. 2021
Zdroj náhledu: Versus Evil

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc listopad roku 2021. Tento měsíc Sony nabídne celkem až šest titulů, které si můžete již od 2. listopadu přidat do své knihovny. My vám jako vždy ukážeme, o které hry se jedná.

Zdroj: Sony

First Class Trouble (PS5/PS4)

First Class Trouble je multiplayerová online hra, kde hráči musí pracovat společně a zároveň proti sobě, aby přežili katastrofu. Vaším cílem je vypnout smrtící A.I. Někteří hráči jsou podvodníci, kteří tajně hrají za lidsky vyhlížející zabijácké roboty s úmyslem zradit ostatní hráče. Ve hře buď klamete, nebo dedukujete svou cestu k vítězství v okouzlujícím a často zlomyslném prostředí.First Class Trouble bude v PS Plus listopad dostupný do 6. prosince.

Knockout City (PS5/PS4)

Spojte se a porazte ostatní ve velkém stylu a vyrovnejte skóre pomocí epických vybíjených bitev online. Připravte se na neskutečnou zábavu a intenzivní soutěžení ve zcela novém pojetí týmových her pro více hráčů. Knokautujte protivníky trikovými střelami a koordinovanou týmovou prací při uhýbání a chytání míčů létajících po mapě. Knockout City bude v PS Plus listopad dostupný do 6. prosince.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4)

Jedná se o remaster s novým vizuálem a vytříbenou hratelností, který přináší intenzivní, přizpůsobitelné RPG boje v rozlehlém herním světě. Odhalte tajemství Amaluru, od pulzujícího města Rathir přes rozsáhlou oblast Dalentarth až po ponuré sklepení jeskyní Brigand Hall Caverns. Zachraňte svět zmítaný krutou válkou a ovládněte klíče k nesmrtelnosti jako vůbec první.Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning bude v PS Plus listopad dostupný do 6. prosince.

The Persistence (PS VR)

The Persistence vás vyzývá, abyste přežili na palubě hvězdné lodi odsouzené k zániku v roce 2521. To je uvízlá, nefunkční a chycená neúprosným tahem černé díry. Vaším nepřítelem je zmutovaná posádka a na vás je, abyste se dostali hlouběji do palub The Persistence a tam opravili systémy a zabránili roztržení lodi. Sbírejte zdroje, vylepšujte schopnosti a vyrobte si arzenál zbraní v tomto brutálním sci-fi hororu.The Persistence bude v PS Plus listopad dostupný do 6. prosince.

The Walking Dead: Saints & Sinners (PS VR)

Postavte se tváří v tvář všem hrůzám, které živí mrtví mohou nabídnout v tomto novém VR dobrodružství. Putujte ruinami New Orleans zamořeného chodci a bojujte, pližte se a přežívejte každý den při odhalování záhad celého města v ikonických čtvrtích. Setkejte se se zoufalými frakcemi a osamělými přeživšími, kteří by mohli být přáteli nebo nepřáteli. Ať už pomáháte druhým, nebo si násilím berete, co chcete, každá vaše volba má důsledky.The Walking Dead: Saints & Sinners bude v PS Plus listopad dostupný do 6. prosince.

Until You Fall (PS VR)

V této fyzicky aktivní hře s mečem pro PS VR se střetává fantazie a synthwave. Staňte se silnějšími, když budete bojovat proti magickým monstrům. Vybavte se řadou zbraní, které mění hratelnost, zatímco budete pokračovat v nabírání síly a ničení příšer, které číhají v tomto mystifikujícím světě. Until You Fall bude v PS Plus listopad dostupný do 6. prosince.


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.