Amazon Games vyvíjí MMO ze světa Pána prstenů

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: amazongames.com

Společnosti Amazon Games a Embracer Group oznámily novou masivně multiplayerovou online hru na motivy Pána prstenů J. R. R. Tolkiena. Podle dostupných informací bude připravovaná hra dobrodružnou MMO s otevřeným světem. Měla by obsahovat příběhy z trilogie Pán prstenů a rovněž z Hobita. Hra je v současné době v rané fázi vývoje a vyvíjí ji společnost Amazon Games Orange County – tvůrci MMO s otevřeným světem New World. Společnost bude titul vydávat celosvětově pro PC a konzole. Další oznámení, včetně data vydání, budou zveřejněna později.

Christoph Hartmann, viceprezident společnosti Amazon Games, se vyjádřil:

Jsme odhodláni přinášet hráčům kvalitní hry, ať už jde o originální IP, nebo oblíbené tituly, jako je Pán prstenů.“

Přinést hráčům nové pojetí Pána prstenů bylo dlouhodobým přáním našeho týmu a jsme poctěni a vděčni, že nám společnost Middle-earth Enterprises svěřila tento kultovní svět. Jsme rovněž nadšeni, že můžeme rozšířit naše vztahy se společností Embracer Group, která se po loňské smlouvě pro Tomb Raider osvědčila jako vynikající spolupracovníci.“

Lee Guinchard, generální ředitel společnosti Freemode, Hartmannova slova doplnil:

Svět Středozemě je stále úrodnou půdou pro tvůrce a společnost Amazon Games s nadšením buduje poutavé a přesvědčivé světy a vydává hry pro celosvětové publikum.

Máme jasný cíl vytvořit pro tuto IP ty nejkvalitnější zábavné produkty, ať už využijeme naše interní zdroje, nebo se spojíme s nejlepšími partnery z oboru, kteří doplní naše možnosti. Jsme odhodláni vytvořit MMO, které bude hodno rozsáhlého univerza Středozemě a potěší hráče po celém světě.

Společnost Amazon Games nezveřejnila žádné snímky ani upoutávku na hru. Vlastně neznáme ani její název.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn