Street Fighter 6 – logiáš

Street Fighter 6: otevřená beta se připomíná

17. 5. 2023
Zdroj náhledu: @StreetFighter

Street Fighter je spolu s Mortal Kombatem a Tekkenem bezpochyby jednou z nejúspěšnějších bojových her. Očekávání od Street Fighter 6 se nesmírně zvýšila, protože série se stala působivou franšízou s velmi vášnivou fanouškovskou základnou. Hráči, kteří jsou s ní od jejího vzniku, i nováčci v bojovém žánru netrpělivě očekávají nadcházející otevřenou betu. Nejlepší na tom ovšem je, že po jejím skončení budou zbývat do oficiálního vydání pouhé dva týdny.

Díky nedávnému videu s podrobným popisem výběru postav a jejich ovládání hráče jistě potěší, že pro nadcházející betu Street Fighter 6 budou mít z čeho vybírat. Fanoušci budou mít na výběr z osmi postav, včetně některých nejvýznamnějších ze série Street Fighter. V otevřené betě SF6 budou k dispozici tyto bojovníci: Chun-Li, Guile, Jamie, Juri, Ken, Kimberly, Luke a Ryu.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.