Amnesia The Bunker náhled

Amnesia: The Bunker dorazí až ke konci května

13. 4. 2023
Zdroj náhledu: Frictional Games

Není snad nic horšího než se těšit na brzké vydání očekávané hry, které je takřka za dveřmi, a dostat od vývojářů zprávu o jejím posunutí. Časté odklady jsou již neodmyslitelně spjaty s netrpělivým vyčkáváním hráčů, co za zprávy přinese nový den. Ta dnešní možná zhatí plány několika z vás. Vývojáři z Frictional Games oznámili, že svůj připravovaný titul Amnesia: The Bunker odkládají. Důvody k tomu mají hned dva. Jako většina studií chtějí hře věnovat o trochu více času k jejímu vyladění a vychytání chyb pro to, aby si hráči mohli užít ničím nerušený zážitek hned první den. Druhým důvodem je přihlédnutí ke konkurenci a přiznání, že jejich načasování s uvedením na trh nebylo ideální. Amnesia: The Bunker totiž zasahovala zrovinka do naplněného období, v němž očekáváme velké tituly, jako je například The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom nebo Darkest Dungeon 2.

Odklad sice posouvá vydání pouze o týden, ale těžko říci, zda tím vývojáři neudělali chybu. Konec května se zdá být ještě více přeplněný. Amnesia: The Bunker se k hráčům dostane 23. května 2023 v tom samém časovém úseku jako i The Lord Of The Rings – Gollum, Miasma Chronicles, remake System Shock či Suicide Squad: Kill the Justice League.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.