Amnesia The Bunker náhled

Amnesia: The Bunker se odkládá

5. 2. 2023
Zdroj náhledu: Frictional Games

Na konci minulého roku se mohli fanoušci hororového žánru radovat, jelikož byl oznámen nový díl známé série Amnesia, konkrétně Amnesia: The Bunker. Ten s sebou má přinést hned několik změn. Poprvé se totiž bude jednat o semi-open world, a ještě k tomu se vám do rukou dostane i zbraň, přesněji starý revolver. Nyní švédské vývojářské studio Frictional Games oznámilo odložení tohoto titulu. Amnesia: The Bunker měla původně vyjít v březnu tohoto roku, nakonec se jí ale dočkáme až 16. května. Naštěstí se nejedná o žádné velké odložení a budeme doufat, že to tak zůstane i nadále. Přece jen tuto hororovou klasiku vyhlíží spousta hráčů.

V nadcházejícím hororovém počinu se jakožto hráč ocitnete v roli osamělého francouzského vojáka během první světové války. Vaším úkolem bude přežít, prozkoumávat herní svět, řešit různé puzzly a k tomu všemu budete muset učinit různá rozhodnutí, která ovlivní celkový příběh.

Pokud stejně jako naše redakce již vyhlížíte titul Amnesia: The Bunker, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.