Amnesia: The Bunker se odkládá

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Frictional Games
Na konci minulého roku se mohli fanoušci hororového žánru radovat, jelikož byl oznámen nový díl známé série Amnesia, konkrétně Amnesia: The Bunker. Ten s sebou má přinést hned několik změn. Poprvé se totiž bude jednat o semi-open world, a ještě k tomu se vám do rukou dostane i zbraň, přesněji starý revolver.
Nyní švédské vývojářské studio Frictional Games oznámilo odložení tohoto titulu. Amnesia: The Bunker měla původně vyjít v březnu tohoto roku, nakonec se jí ale dočkáme až 16. května. Naštěstí se nejedná o žádné velké odložení a budeme doufat, že to tak zůstane i nadále. Přece jen tuto hororovou klasiku vyhlíží spousta hráčů.
V nadcházejícím hororovém počinu se jakožto hráč ocitnete v roli osamělého francouzského vojáka během první světové války. Vaším úkolem bude přežít, prozkoumávat herní svět, řešit různé puzzly a k tomu všemu budete muset učinit různá rozhodnutí, která ovlivní celkový příběh.

Pokud stejně jako naše redakce již vyhlížíte titul Amnesia: The Bunker, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn