Animal Crossing New Horizons – logo

Hráč Animal Crossing: New Horizons ukazuje ohromující oblast korálového útesu

4. 4. 2022
 

Oblíbená hra Animal Crossing: New Horizons je celkem povedený simulátor běžného života v líbivém zpracování. Jeden z hráčů Animal Crossing: New Horizons je kreativní a sdílí video, ve kterém ukazuje úžasnou oblast korálového útesu s barevným podmořským motivem.

Hráči Animal Crossing: New Horizons jsou kreativní

Tento zábavný titul nabízí hráčům více možností, jak si svůj ostrov vyzdobit, upravit a celkově přizpůsobit, než tomu bylo v této sérii kdykoli předtím. Někteří hráči tuto nově nabytou svobodu využívají k tomu, aby obyčejné předměty z domácnosti přetvořili na součástky expozice exotických scenérií. Nyní se jeden z hráčů Animal Crossing: New Horizons pochlubil úžasným korálovým útesem, který si postavil tak, aby část jeho ostrova vypadala jako pod vodou.

Přestože Animal Crossing: New Horizons se odehrává výhradně na řadě ostrovů, neumožňuje hráčům dělat mnoho věcí pod vodou. Hráči mohou pomocí potápěčského vybavení plavat v nedalekém moři a potápět se pod vlny, aby sbírali mořské živočichy. Stavební projekty jsou však většinou omezeny na pobřeží ostrova.

Redditor AuriVega sdílel krátké 21sekundové video, ukazující jeden z jeho výtvorů, kterému říká korálový útes. Video se skládá z pomalého posunu doprava a ukazuje dlouhý úsek ostrova, který byl vyzdoben a přetvořen tak, aby vypadal, že je pod vodou. Není to poprvé, co hráči Animal Crossing: New Horizons na svých ostrovech vytvořili neuvěřitelné stavby, ale možná je to jedna z nejkreativnějších a vizuálně nejpůsobivějších.

Útes obsahuje širokou škálu mušlí, soch mořských živočichů a podlahových dlaždic s vodním vzorem. Nejvýraznějšími díly jsou však řada různobarevných zmrzlých stromů. Zmrzlý strom je hráči vytvořitelný předmět, který vypadá jako malý stromek bez listů zcela pohřbený v poloprůhledném ledu. Recept na DIY lze získat od sněhuláků a k jeho výrobě je potřeba osm sněhových vloček a jedna velká sněhová vločka. AuriVega se rozhodl vyrobit zmrzlé stromy v různých jasných barvách, včetně růžové a oranžové, aby napodobil tuhé struktury korálů. Výsledkem je řada zářivých věží sahajících až k nebi a dodávajících modře zbarvené podmořské krajině, kterou AuriVega vytvořil, šmrnc.

Zbytek expozice tvoří sochy živočichů žijících v oceánu, jako jsou slunečnice, krabi, velcí bílí žraloci a na konci zřejmě žralok velrybí. Nezdá se, že by se v ní vyskytovala některá z živých ryb, které se nacházejí ve hře Animal Crossing: New Horizon, ale i tak tento útes působí dojmem, že je plný života. Zároveň byly použita lucerna, aby dodala krajině kropenatý vzhled, a směs propadů a kopců, aby vytvořila pocit nerovnoměrného růstu, který má skutečný korálový útes. Některé ze zmrzlých stromů jsou umístěny v malých dírách nebo na vrcholcích kopců, aby tento dojem ještě umocnily a ukázaly, jak chytrá je tato část ostrova.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.