Animal Crossing: New Horizons – hráčka vytvořila scénu ze 101 dalmatinů 

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Nintendo
Hráči Animal Crossing: New Horizons se od vydání hry rozhodli vytvořit celou řadu různých scén. V nejnovější ukázce kreativity těchto hráčů z Animal Crossing: New Horizons si ukážeme nezapomenutelnou scénu ze 101 dalmatinů.
Film, ve kterém se tato scéna nachází, 101 dalmatinů, je známý řadou nezapomenutelných momentů a postav. Na redditu Animal Crossing najdeme obrázek (uvedený níže), který je rozdělen na dvě části. Vrchní část zachycuje vytvořenou scénu ve hře u hráčky TwentiesGirl_ a druhý nám ukazuje původní výjev z filmu 101 dalmatinů, kde pejsci sledují televizi.
Tato filmová scéna ukazuje, jak původní rodina dalmatinů sleduje svou oblíbenou show, než uloží štěňata do postele. Na horním obrázku můžeme vidět, jak hráčka přidala téměř každý detail ze spodního obrázku. Ať už se jedná o retro televizi, krmítko pro ptáky anebo odpovídající koberec. Kromě toho TwentiesGirl_ odvedla skvělou práci, když zahrnula do scény spoustu předmětů, které dobře ladí s filmovou scénou, včetně žluté pohovky, žlutých závěsů, a dokonce i modrého polštáře.
TwentiesGirl_ se podařilo získat tu správnou kombinaci předmětů a tapet, aby tato scéna vypadala jako originál. Bohužel, aby hráči znovu vytvořili tento vzhled, musí mít především štěstí v Nook’s Cranny. Nejdůležitější částí tohoto obrázku jsou štěňata dalmatinů. Ve hře jsou kategorizována jako různé položky a označena názvem Puppy Plushies. Nepatří mezi vzácnější položky v Animal Crossing: New Horizons, ale může chvíli trvat, než se objeví v obchodě.
Animal Crossing: New Horizons je nyní k dispozici na Nintendo Switch.
Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn