Assassin's Creed Red – úvodka

Assassin's Creed Red zamíří do Japonska

11. 9. 2022
Zdroj náhledu: Ubisoft

Včerejší akce Ubisoft Forward konečně odhalila podrobnosti ohledně Assassin’s Creed Mirage, a aby toho nebylo málo, AC Showcase navíc představila několik dalších her, včetně Assassin's Creed s kódovým označením Jade (mobilní titul v otevřeném světé odehrávající se v Číně), Assassin's Creed Infinity, Assassin's Creed Hexe (bude se odehrávat ve středověku) a několik dalších novinek. Pokud jste se těšili na to, že další díl série zamíří do Japonska, jak se dlouhou dobu spekulovalo, a Mirage vaše naděje pošlapal zasazením do Bagdádu, nezoufejte. Představen byl, i když velmi stručně, také Assassin's Creed s kódovým označením Red.

Toto další velké RPG s otevřeným světem, jak sám Ubisoft potvrdil, se bude odehrávat ve feudálním Japonsku v době ninjů a samurajů. Je tedy daleko pravděpodobnější, že půjde spíše o titul podobný AC Valhalla než AC Mirage, které údajně nenabídne tolik obsahu. Vývoj AC Red vede zkušený Jonathan Dumont, jehož dlouholeté zkušenosti například s Assassin's Creed Syndicate, Assassin's Creed Odyssey a Immortals Fenyx Rising nás mohou alespoň částečně uklidnit, že je hra v dobrých rukou.

Bohužel nám prozatím nebylo prozrazeno více, přesto krátký teaser, dovolující hráčům letmo nahlédnout do prostředí feudálního Japonska, sklidil u fanoušků velké nadšení. Přece jen si hráči velmi dlouho přáli hru ze země vycházejícího slunce. Kdo si počká, ten se dočká. Ubisoft ještě letos plánuje završit díl Assassin's Creed Valhalla s bezplatným DLC Last Chapter, Assassin's Creed Mirage vyjde během příštího roku, Assassin's Creed Red by mohlo přijít v roce 2024 a Assassin's Creed Hexe v roce 2025–2026. Zdá se, že máme na pár let vystaráno, alespoň co se týče tohoto univerza.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.