Far Cry 6 cover

Předplatné Ubisoft+ si nyní můžete vyzkoušet na měsíc zdarma

11. 9. 2022
Zdroj náhledu: Ubisoft

Na dnešní akci Ubisoft Forward bylo představeno hned několik novinek, z nichž si každý hráč určitě vybere. Dočkali jsme se například oznámení Assassin's Creed Mirage nebo informace o tom, že série TrackMania se konečně podívá také na konzole. Zároveň s tím připravil Ubisoft speciální akci pro všechny, kdo by chtěli vyzkoušet předplatitelskou službu Ubisoft+.

Zdroj: Ubisoft

Pokud o předplatném uvažujete a prozatím jste se neodhodlali jej vyzkoušet, připravil pro vás Ubisoft speciální akci. Až do 10. října letošního roku si můžete aktivovat službu Ubisoft+ na měsíc zcela zdarma. K dispozici je jak klasický PC Access v hodnotě 15 euro/měsíc, tak i Multi Access za 18 euro/měsíc, který navíc nabízí cloudové hraní prostřednictvím Google Stadia či Amazon Luna.

Ubisoft+ nabízí v současnosti více než 100 her, které můžete za měsíční předplatné hrát zcela neomezeně. Ve službě není nouze o nejnovější kousky ze série Far Cry, Assassin's Creed a dalších. Aktivaci bezplatného období provedete pomocí tohoto odkazu. Jak už bylo řečeno, akci je možno využít až do 10. října. Jedinou vadou na kráse může být to, že pro úspěšnou aktivaci je nutné ihned zadat platební údaje pro automatické prodloužení. Budete-li chtít předplatné po uplynutí 30denní doby zrušit, pravděpodobně se nevyhnete ruční deaktivaci.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.