Babylon's Fall - náhledovka

Babylon's Fall přichází rychlým tempem o hráče

18. 4. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Square Enix a Platinum Games rozhodně nemohou být se svým novým hack and slash RPG titulem Babylon's Fall spokojeni. Kromě negativního hodnocení od hráčů a kritiků, kvůli zpracování a samotné kvalitě, trápí Babylon's Fall další problém. Tím je neustále klesající počet hráčů, který ve středu 13. dubna dokonce dosáhl svého absolutního minima.

V jednu chvíli měl Babylon's Fall pouze osm hráčů, což je nejnižší počet od 3. března, kdy titul vyšel. Když se navíc podíváme na celou historii, vidíme pravidelnou a neustále klesající křivku, která značí, že o hru je čím dál menší zájem. Tomu se vzhledem k její kvalitě nedá divit, vždyť momentální recenze od uživatelů na Steamu jsou pouze okolo 40 %, což je pro tak velkou hru od tak známých jmen zatraceně málo.

Nejvyšší slávu zažil Babylon's Fall krátce po vydání. V tu dobu hrálo titul zároveň více než  tisíc lidí. Nejvyšší počet z 5. března ukazuje 1 166 souběžných hráčů. S ohledem na tento neustálý pokles vyvstává otázka, jak to bude nadále například s podporou. Prozatím se o hru vývojáři starají a podle nejnovějších zpráv se nechystají nějakým způsobem snížit či ukončit podporu. Budoucnost je ovšem značně nejistá, tak uvidíme.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.