Babylon’s Fall přichází rychlým tempem o hráče

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Společnost Square Enix a Platinum Games rozhodně nemohou být se svým novým hack and slash RPG titulem Babylon’s Fall spokojeni. Kromě negativního hodnocení od hráčů a kritiků, kvůli zpracování a samotné kvalitě, trápí Babylon’s Fall další problém. Tím je neustále klesající počet hráčů, který ve středu 13. dubna dokonce dosáhl svého absolutního minima.
V jednu chvíli měl Babylon’s Fall pouze osm hráčů, což je nejnižší počet od 3. března, kdy titul vyšel. Když se navíc podíváme na celou historii, vidíme pravidelnou a neustále klesající křivku, která značí, že o hru je čím dál menší zájem. Tomu se vzhledem k její kvalitě nedá divit, vždyť momentální recenze od uživatelů na Steamu jsou pouze okolo 40 %, což je pro tak velkou hru od tak známých jmen zatraceně málo.

Nejvyšší slávu zažil Babylon’s Fall krátce po vydání. V tu dobu hrálo titul zároveň více než  tisíc lidí. Nejvyšší počet z 5. března ukazuje 1 166 souběžných hráčů. S ohledem na tento neustálý pokles vyvstává otázka, jak to bude nadále například s podporou. Prozatím se o hru vývojáři starají a podle nejnovějších zpráv se nechystají nějakým způsobem snížit či ukončit podporu. Budoucnost je ovšem značně nejistá, tak uvidíme.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn