Among Us náhled

Uniklo možné datum vydání Among Us VR

17. 4. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Termín vydání unikl díky interní aktualizaci Steamu. Ve středu, 20. dubna, bychom se nicméně měli o Among Us VR dozvědět více, což by mohlo znamenat odhalení oficiálního data.

Podle úniku by se tak mělo stát 13. prosince 2022, tedy přibližně měsíc po vesmírném RPG Starfield od Bethesda Softworks. První informace o Among Us VR přišly už v loňském roce, jednalo se ovšem pouze o oznamovací trailer, z nějž jsme se moc informací nedozvěděli. To by se však mohlo již následující týden změnit, protože ve středu 20. dubna je naplánována akce Meta Quest Gaming Showcase (dříve známá jako Oculus Gaming Showcase), kde bychom se měli o verzi pro VR dozvědět více. Tak uvidíme, zda se únik potvrdí, či nikoliv.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.