MATCHO - úvodka

Hra MATCHO představuje nové modely

14. 9. 2022
Zdroj náhledu: playmatcho.com

Vývojáři z FiolaSoft Studio nám před pěti měsíci představili úplně první příběhový trailer ke hře MATCHO. Ten se setkal s různými ohlasy, a to jak pozitivními, tak negativními. Právě na základě zpětné vazby několika hráčů se tvůrci rozhodli vylepšit některé postavy i animace. Všechny tyto novinky nám ukazují v nově animovaném příběhovém traileru. Porovnání staré a nové verze naleznete níže.

MATCHO představuje unikátní Match-3 FPS koncept, ve kterém budete spojovat nepřátele stejné barvy, abyste je porazili. Kromě bojového systému se nejspíš dočkáme i klasických skákačkových prvků. Hra má oficiálně vyjít v roce 2023 na Steam, Xbox i PlayStation. V nabídce potom dostaneme tři módy, a to základní singleplayer, nekonečný mód a multiplayer, který je stále ve vývoji.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.