Banishers Ghosts of New Eden - Cover

Banishers: Ghosts of New Eden ukazují jednotlivé prvky hratelnosti

21. 9. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Nadcházející titul od Don't Nod s názvem Banishers: Ghosts of New Eden se již blíží, je tedy ideální čas se dozvědět více o hře prostřednictvím overview traileru. Zatím víme, že budete hrát za samotné Banishers, Anteu Duarte a Reda Mac Raitha, dva milence, kteří přísahali chránit živé před mrtvými jako lovci duchů.

Věci však nejsou tak, jak se zdají, protože Antea Duarte je duch, který bojuje s ostatními svého druhu, což přináší dvě jedinečné perspektivy a herní prvky, protože každá postava má své vlastní schopnosti. Studio Don't Nod je charakteristické snahou vyprávět emocionálně silné příběhy, tato snaha je zde stále přítomna, nově s větším přídavkem akčního RPG.

Z přehledu lze zjistit, že zde existuje velmi podobný mechanismus založený na volbách, který jsme viděli ve hře Vampyr. Stejně jako ve snaze Vampyru klonit se ke krvavému způsobu života nebo mu odolávat budete muset v Banishers činit obtížná rozhodnutí. Budete vyhánět živé, abyste udrželi ducha své milé naživu, nebo budete pokračovat ve svých povinnostech a ztratíte ji?Banishers: Ghosts of New Eden vychází 7. listopadu 2023 pro PlayStation 5, Xbox Series X|S a PC prostřednictvím Steamu.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.