Witchfire – logiáš

Witchfire připomíná vstup do early accessu trailerem s přehledem hratelnosti

21. 9. 2023
Zdroj náhledu: The Astronauts

Dlouho očekávaná střílečka Witchfire se blíží k vydání v předběžném přístupu na PC a fanoušci se nemohou dočkat, až se ponoří do temného fantasy světa této hry. Aby toho nebylo málo, vývojáři z The Astronauts vydali nový trailer s přehledem hratelnosti, který nám poskytuje pohled na to, co můžeme očekávat od tohoto nadcházejícího titulu.

Trailer, který nabízí pohled na hratelnost hry, nás zavádí do světa plného temných lesů, démonů a kouzel. Hráči budou mít možnost vyzkoušet si různé druhy magie a střelných zbraní, které budou moci použít proti nepřátelům vynořujícím se ze stínů.

Jedním z výrazných prvků hratelnosti je dynamický bojový systém, který kombinuje rychlou akci s použitím magie. Hráči budou muset strategicky plánovat své útoky a využívat své schopnosti, aby přežili v tomto nehostinném světě. Ať už jste fanouškem stříleček z první osoby, nebo milovníkem temných fantasy příběhů, Witchfire slibuje něco pro každého.

Hra Witchfire pochází od tvůrců známých pro jejich práci na hře The Vanishing of Ethan Carter a přináší nám nový a temný zážitek plný akce a tajemství. Ačkoli konkrétní datum vydání zatím nebylo oznámeno, tento nový trailer nám dává nahlédnout do toho, co nás čeká, a těšit se na to, co přinese Witchfire do světa videoher.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.